Персональний бренд та бренд компанії в соцмережах та YouTube

Андрій Буренок – засновник сервісу для подорожей TripMyDream, під час зустрічі з участницями бізенс-кемпу, розповів історію успіху свого стартапу, про створення персонального бренду, а також іміджу компанії за допомогою влогу в Youtube

Глобальний PR

Юлія Петрик — PR Lead в MacPaw, успішній продуктовій IT-компанії з України. Саме вона виклала нашим пыдприэмицям усі лайвхаки та наголосила про важливість і дієвість якісної комунікації бізнесу з міжнародними медіа.

Комунікації бренду

Доповідь Орисі Хімяк вразила яскравими прикладами з різноманітних світових кейсів, порадувала новими підходами до піару продуктів та креативом. У компанії Reface Орися займається міжнародним піаром.

Основи директ-маркетингу

Дмитро Кудренко – провідний експерт з маркетингу, CEO eSputnik та Stripo.email – виклав коротку інформацію з основ директ-маркетингу, а також розповів як зібрати дані про поведінку клієнтів та посилити персоналізацію пропозицій для своїх споживачів

Аналіз ринку, маркетингова стратегія

Анастасія Носуленко – експертка з бізнес-стратегії, брендингу, маркетингу, детально виклала актуальну інформацію про дослідження ринку: аналіз комерційної життєздатності проекту та про маркетинговий аналіз і стратегію.