ukrainianhub-logo-wh
WSL_Logo_White

WiSE24 2020

Women's International Showcase of Entrepreneurs
Power by Women's Startup Lab in Silicon Valley

18 червня 2020

Про WiSE24 2020

WiSE24 2020 — глобальна ініціатива для жінок-засновниць стартапів та лідерів, які сприяють інноваціям та соціальному зростанню, для полегшення співпраці між ними і створення змін в економіці. Ініційована Women’s Startup Lab, за підтримки Ukrainian Hub в Україні.

Що таке WiSE24?

Другий щорічний глобальний WiSE24, «Women’s International Showcase of Entrepreneurs».

Захід, який продовжуватиметься 24 години, буде транслювати наживо пітчі та виступи 50 стартапів, керованих жінками в 10 регіонах світу, включаючи Сан-Франциско, Нью-Йорк (США), Тайбей (Тайвань), Токіо (Японія), Сеул (Корея), Сан-Паулу ( Бразилія) та Київ (Україна).

Тема заходу — «Rise Locally, Empower Globally» — закликає лідерів технологій та інновацій, як внутрішніх, так і міжнародних, шукати нові ринки, таланти та інвестиційні можливості.

WiSE24 збере 1000+ світових інвесторів, політиків та бізнес-лідерів, щоб обговорити можливості для прискорення інновацій та побудови економічного зростання в усьому світі. Окрім сфер фінансових технологій, біотехнологій, споживацьких технологій та соціально впливових проектів, цьогорічний захід буде представлений стартапами, які працюють над інноваційними рішеннями поточної пандемії Covid-19.

Наші принципи

Хоча конкуренція важлива, результатів також можна досягнути завдяки співпраці. Уявіть, що стартапи працюють разом, щоб покращити свій продукт, створити альянси та підтримувати кожного засновника.

Ціль щорічного заходу полягає у культивуванні спільноти, яка інвестує одне в одного, вибираючи найкращі інновації для створення “відкритого” світу.

WiSE24 втілює бачення Women Startup Lab та філософії Hito (на японському Hito означає «людина»).

Хітологія — це люди, що спершись один на одного, досягають успіху разом.

Приєднуйтесь до руху та долучайтесь до історії про створення нового, адже ми разом — потужні.

Склад програми WiSE24

21

Стартап пітчі

Пітчі засновниць технологічних та інноваційних проектів

22

Світові лідери

Виступи спікерів на теми участі жінок в інноваціях у світі

23

Воркшопи

Воркшопи для розвитку бізнесів різних напрямків технологій та інновацій

24

SWAP Пітчі

Шоу кейси стартап програм з усього світу

Переваги для учасниць
4

Просування на глобальному рівні

Можливість презентувати свій стартап інвесторам та лідерам галузі у всьому світі Публікації події та учасниць в міжнародних ЗМІ

5

Навчання та нетворкінг

Кращі практики презентацій від експертів з США та Європи Звязок з мережею жінок-засновниць з різних куточків світу

6

Розширення обсягу ринку

Шляхи для нових ринкових можливостей для вашого бізнесу за межами вашого регіону Зміцнення та створення нових глобальних звязків

Вітаємо наших фіналісток!

Саме ці українки-підприємиці представлятимуть країну на глобальному 24-годинному івенті для стартапів WiSE24 2020

Маргарита Римек, співзасновниця та СЕО PIX

Маргарита з партнерами створили нову категорію продуктів — інтерактивні аксесуари. У 2019 році, на другий рік роботи вони продали понад 10 тис одиниць у всьому світі та отримали понад $1 млн доходу. PIX також збільшили команду з 3 співзасновників до 13 штатних працівників. Наразі команда працює над новими продуктами, які будуть випущені в 2020 році.

Любов Артеменко, співзасновниця та СОО Go To-U

За результатами конкурсу Michelin Movin’On Startup Challenge 2020, Go To-U увійшла до ТОП-10 компаній, що впроваджують рішення у галузі сталої мобільності. Раніше у Лондоні, журі конкурсу MOVE2020 Start-Me-Up обрало Go To-U найкращим стартапом року. Go To-U підтримує Techstars (акселераційна програма Smart Mobility ’20). Компанія вже залучила $270 тис зовнішнього фінансування та тільки що анонсувала Seed раунд.

Анастасія Романова, співзасновниця та СЕО SEMCS by Mosquito Control

Стартап Анастасії був серед шести переможців, обраних представляти Україну на CES 2020 у Лас-Вегасі. Також SEMCS був обраний EO Business Incubators для 4-місячної програми, керованої наставниками. Згідно щорічного огляду ринку від UVCA, Mosquito Control потрапив до ТОП-6 найкращих хардвер-стартапів. Проект виходить на нові ринки у партнерстві з компаніями з США, Індії, Сінгапура, Ямайки, Пакистану, з якими команда започаткувала співробітництво під час участі на CES 2020, де було встановлено більше 200 контактів з дистриб’юторами, замовниками та компаніями.

Дар'я Kiчук, співзасновниця та СЕО Effa

Протягом 2019-2020 років основною метою команди Дар’ї була генерація продажів для швидкого розвитку стартапу. Як результат, Effa підписала договір з одним з найбільших Корейських готельний дистриб’юторів на поставку 2,5 мільйонів зубних щіток до готелю Lottе. Та другий контракт на поставку 60 тис одиниць Effa до Каліфорнійських офісів Netflix.

Ліза Воронкова, СТО ComeBack Mobility

Команда Лізи залучила Pre-seed Round інвестиції. А ще, під час опитувань лікарів-ортопедів з США виявили актуальну та ще не розв’язану проблему, створили MVP та отримали позитивний зворотній зв’язок від понад 600 потенційних користувачів. Наразі стартап проводить клінічні випробування.

Олена Хлівна, Дар'я Сєдих, співзасновниці Sport.Vision

До унікального алгоритму, заснованого на штучному інтелекті, команда додала медичний алгоритм. Все це працює в режимі реального часу та допомагає покращувати спортивні результати. Дівчата залучили першого клієнта та працюють над ще двома угодами. Команда вже знайшла партнера на ринку спортивних технологій. Sport.Vision вже має базу клієнтів та репутацію, та може надавати стартапу дані із трекерів для подальшої обробки та аналітики. Олена Хлівна та Дар’я Сєдих були спікерами на онлайн конференції з учасниками із Німеччини Data Natives.

Команда WiSE24 2020 в Україні

Люди, які вкладають душу та енергію, залучаючи кращі світові практики для розвитку українських стартапів

b1

Олеся Мальована

Регіональний менеджер
WiSE24 2020

Співзасновниця, Ukrainian Hub

b2

Микита Сафроненко

Регіональний менеджер
WiSE24 2020

Співзасновник, Ukrainian Hub

b3

Олеся Мальована

Регіональний менеджер
WiSE24 2020

Співзасновниця, Ukrainian Hub

Долучайтесь до глобальної ініціативи

Якщо ви хочете підтримати захід та жінок-підприємиць — працюємо разом!

Партнери програми WiSE24 2020

Програма WiSE24
представлена в Україні

Регіональний партнер глобальної ініціативи.
Засновники організації Олеся Мальована та Микита Сафроненко — регіональні лідери програми WiSE 2020 в Україні

(WSLab) — провідний акселератор в Силіконовій долині, відомий у всьому світі тим, що прискорює шлях до фінансування та успіху для жінок-засновників технологічних стартапів.

Станьте партнером Українського хабу

Напишіть нам і ми надішлемо вам презентацію для партнерів та детальну інформацію

Дані, представлені у формі, використовуються лише у цілях комунікацій з приводу партнерства, і не передаються третім особам.

Повідомляємо вас, що сайт використовує файли cookies
Зрозуміло. Згода.