ukrainianhub-logo-wh

Global Pivot to Success - нова навчальна програма для стартапів

В середині березня 2021 Ukrainian Hub оголосили про старт навчальної програми-інтенсиву для українських технологічних стартапів – Global Pivot to Success! 

Global Pivot to Success — це онлайн-проєкт для та про інноваційне підприємництво в Україні, що проведена за підтримки американського фонду CRDF Global.

Участь у програмі безкоштовна.

Навчання складалося з двох частин:
– Self-education (з 12 по 15 квітня). Протягом тижня учасники програми мали доступ онлайн до інформаційних ресурсів програми: воркшопів, лекцій, семінарів;
– GPS Bootcamp (16 та 17 квітня). Навчання та менторські сесії онлайн по програмі американського фонду CRDF Global.

У фіналі програми команди презентували свої бізнес-проєкти під час пітч-конкурсу. Переможці отримали гранти від @CRDF Global на розвиток своїх стартапів!
Загальна сума призового фонду — $30 000!

Вітаємо переможців: 
✅ Перше місце – Agrieye Corporation. Веб-сервіс та набір мобільних додатків з інформацією та прогнозами щодо сільськогосподарського ґрунту та погоди, а також ризиків, пов’язаних з кліматом.
✅Друге місце – Bicovery – empowering people living with Bipolar Disorder. AI cистема, що допомагає людям з біполярним розладом.
✅Третє місце – SMUZI. Мобільний додаток для колективного запису пісень та музичних відео.

Під час проведення кожного проєкту Український Хаб слідує головній меті – підтримувати національне підприємництво у галузі технологій. Наша крайня програма Global Pivot to Success є тому доказом.

Програма GPS продемонструвала нове бачення ведення бізнесу не лише українським стартапам, а й менторам, викладачам, експертам, організаторам.

Велика вдячність CRDF Global за можливість провести такий захід!

Станьте партнером Українського хабу

Напишіть нам і ми надішлемо вам презентацію для партнерів та детальну інформацію

Дані, представлені у формі, використовуються лише у цілях комунікацій з приводу партнерства, і не передаються третім особам.

Повідомляємо вас, що сайт використовує файли cookies
Зрозуміло. Згода.