Це була запекла боротьба, під час якої учасники Open Innovation Tech Challenge показали себе як професіонали світу ІТ. Кожен проєкт заслуговує на повагу та мільйон аплодисментів.

Протягом двох днів, 4 та 5 жовтня 2021 року стартапи з чотирьох сфер – Agrі Tech, Ed Tech, Renewable Energy та Health Tech – працювали з досвідченими українськими та міжнародним менторами та експертами у галузі технологічного підприємництва.

Також учасники брали участь в тет-а-тет консультації, розширювали нетворкінг та працювали над масштабуванням бізнесу та зустрілися з потенційними інвесторами.

І ось стали відомі імена переможців навчального буткемпу Open Innovation Tech Challenge.

Гранти у розмірі $10 000 на розвиток бізнесу від наших американських партнерів CRDF Global отримали:

– GIOS

– Provizio

– Carbominer

– Atmosphere Enterprise

Також наступні проєкти отримують тревел гранти на Web Summit – 2021:

– Elai.io

– Format4life

– FlyAgData

– Energy Absorbing Breakwater

На цьому список переможців не завершується – наступні проєкти отримують приз у розмірі $5000 на користування AWS:

– Mozhno!

– iPectus

– Algazeal

– New Battery

Також дані проєкти, що представляють напрямок Agri Tech, отримують спеціальний приз від наших партнерів ISE Accelerator. Вони ж об`єднаються до акселератора та матимуть можливість запітчити свої проєкти під час “Міжнародної виставки ефективних технологій для агробізнесу “АгроКомплекс” вже 27 жовтня.

Дякуємо всім за участь у буткемпі, а також кожному із партнерів за підтримку. Це був неймовірний досвід!

Повідомляємо вас, що сайт використовує файли cookies
Зрозуміло. Згода.