ukrainianhub-logo-wh

VIP - віртуальна інкубаційна програма для наукових проєктів проведена в Україні

20 серпня 2021 року завершилася іще одна неймовірно крута програма, яку Ukrainian Hub мав честь організувати за підтримки американського донора CRDF Global.


Virtual Incubation Program, що мала на меті підтримати молоді українські стартап-таланти, науковців, студентів, випускників, пройшла яскраво, динамічно та дала поштовх до розвитку десяткам команд.

Всього для проходження програми VIP було відібрано 71 проєкт, 15 з яких потрапили до ДемоДня та мали нагоду позмагатися за гранти на розвиток бізнесу. Три команди отримали по $10 000:

  1. Caretech Human
  2. SplineCloud
  3. LabsArena.com

Під час програми учасники мали змогу відкрити для себе Клондайк нових знань, розширити нетворкінг, отримати практичні рекомендації від найкращих українських та міжнародних менторів щодо покращення бізнес-стратегії, залучення інвестицій, виходу на зовнішні ринки та багато чого іншого.

Ось що про Virtual Incubation Program розповідає учасник програми Павло, CEO проєкту WheelKeep:

“Участь у програмі виявилася корисною з декількох причин: ми покращили розуміння фінансової моделі та стратегії виходу на ринок, а також пропрацювали Pitch Deck для нашого стартапу. Особисто я поглибив навички англомовної презентації, що неабияк допоможе у майбутній взаємодії з іноземними інвесторами та замовниками пристроїв WheelKeep.
Але головний здобуток нашої команди — це зворотний зв’язок від менторів й особисте знайомство з ними! Зацікавленість менторів нашим продуктом та віра у наш проєкт надихає”.

За два роки співпраці з CRDF Global Ukrainian Hub успішно провів чотири навчальні програми для українських технологічних стартапів. Переможцям фінальних пітч-конкурсів було виділено понад $100 000.

До слова, Ukrainian Hub підготував нову вражаючу програму розвитку для засновників технологічних бізнесів. Оголошення про старт уже пролунає зовсім скоро, тому не проґавте можливість стати success story в історії наших навчальних курсів!

Станьте партнером Українського хабу

Напишіть нам і ми надішлемо вам презентацію для партнерів та детальну інформацію

Дані, представлені у формі, використовуються лише у цілях комунікацій з приводу партнерства, і не передаються третім особам.

Повідомляємо вас, що сайт використовує файли cookies
Зрозуміло. Згода.