ukrainianhub-logo-wh

Ukrainian Hub: новий гравець в стартап-екосистемі

Нарешті! На початку травня ми презентували проект Український хаб (Ukrainian Hub), створений за ініціативи Ukrainian American Coordinating Council (UACC). Підприємців навчатимуть, консультуватимуть та допомагатимуть у налагодженні контактів із міжнародними стартап-екосистемами. Організація підтримуватиме молоді бізнеси на шляху розвитку, масштабуватиме та виводитиме компанії на нові ринки.
Ukrainian Hub сприятиме в налагодженні зв’язків з провідними світовими організаціями, такими як:
  • стартап-інкубатори (TechStars, Startupbootcamp)
  • акселератори (500 Startups, Plug’n’Play, Women’s Startup Lab)
  • венчурні та приватні фонди в США та Європі
Засновники — Микита Сафроненко, Олеся Мальована та Ольга Гольдіна.
«Наша сила — в широкому колі зв’язків. Це дозволяє нам зконтактувати українські стартапи із представниками інноваційних екосистем та інвестиційного середовища фактично в будь-якій точці світу», — говорить Микита Сафроненко, співзасновник проєкту Ukrainian Hub.


Перші проекти — для жінок

Першим великим кроком Ukrainian Hub став початок партнерства із американським жіночим акселератором Women’s Startup Lab. У лютому 2020 року Микита та Олеся відвідали штаб-квартиру акселератора та обговорили умови партнерства із його засновницею Арі Хорі (Учасниця рейтингу Forbes «55 жінок, що змінили світ», «Forty over 40», Women Influence Silicon Valley 2015, CNN 10 Visionary Women).
Вже в квітні стартувала перша спільна ініціатива — програма WiSE24 2020. Це глобальний проект для жінок-засновниць стартапів та лідерок, які сприяють інноваціям та соціальному зростанню, задля поліпшення співпраці між ними та стимулювання змін в економіці.

За тиждень відбіркового туру в сесіях взяли участь 14 українок-засновниць технологічних бізнесів. Згідно з умовами конкурсу, після відбору участь у програмі візьмуть 5 жінок-фіналісток. Протягом травня їх навчатимуть мистецтву пітчу та презентації продукту інвесторам досвідчені експерти з Кремнієвої долини. А вже 18 червня вони представлятимуть свої компанії та Україну на Global Showcase 2020 перед представниками інвестиційних фондів, стартап-акселераторів та інноваційних корпорацій з усього світу. Очікується, що участь у події візьмуть понад 1000 інвесторів.

Окрім того, восени Ukrainian Hub планує запустити бізнес-кемп для жінок-підприємниць Female Leadership Program.
«Ми почали з програм розвитку «жіночих» технологічних бізнесів, оскільки організацій та акселераторів із таким фокусом в Україні практично немає», — пояснює Олеся Мальована, співзасновниця громадської організації.

Також у планах команди — запуск навчальної програми для стартапів на початковій стадії (pre-seed та seed stage) спільно з одним із провідних акселераторів у США.

Станьте партнером Українського хабу

Напишіть нам і ми надішлемо вам презентацію для партнерів та детальну інформацію

Дані, представлені у формі, використовуються лише у цілях комунікацій з приводу партнерства, і не передаються третім особам.

Повідомляємо вас, що сайт використовує файли cookies
Зрозуміло. Згода.